Дах на віки: підприємство «ВІН ПРОФІЛЬ» виготовляє якісну металочерепицю для покрівлі

Без сумніву всі частини будинку мають бути зроблені якісно та надійно, як то кажуть «на віки». Але особливу увагу у будь-якому будівництві потрібно приділити даху. Дах захищає від холоду, від опадів. На сьогоднішній день на ринку представлено величенна кількість матеріалів для покрівлі. Але беззаперечним лідером є металочерепиця. Цей матеріал не тільки якісний, має гарний зовнішній вигляд і зручний для монтажу. І звичайно, ціна доступна. Металочерепиця ніби імітує звичайну черепицю і при цьому не поступається їй у довговічності.

Металочерепиця являє собою покрівельні листи різного розміру, які виготовлені з оцинкованої сталі з полімерним шаром різних кольорів. Візерунок на аркуші може бути найрізноманітнішим, він залежить від типу обладнання, на якому був виготовлений. Найчастіше малюнок максимально наближений до натуральної черепичної покрівлі.

Цей практичний і доступний матеріал з’явився на ринку не дуже давно, але швидко завоював популярність серед будівельників. Перші листи металочерепиці були випущені англійською компанією близько шістдесяти років тому. З тих пір оцинковані листи поступово стали використовувати по всьому світу. На сьогоднішній день найбільшими виробниками вважаються Швеція і Фінляндія. Фінська покрівля – це практично еталон якості металочерепиці.

Металочерепиця – це практичний та універсальний матеріал для покрівлі. Листи дуже легкі, тому без проблем транспортуються і встановлюються на даху. Завдяки гнучкості і різноманіттю форм їх можна класти на найрізноманітніші поверхні. Також цей покрівельний матеріал відмінно переносить низькі температури, спеку, дощ, сніг, град і вітер, тому його можна без побоювань використовувати в суворих кліматичних умовах.

Металочерепиця підходить для будівництва будинків різного призначення. Вона прекрасно виглядає як на житлових будинках, так і на магазинах і промислових об’єктах. Загальні витрати на покупку, перевезення і установку оцинкованих листів в порівнянні з іншими матеріалами набагато вигідніше у фінансовому плані. Також металочерепицю можна сміливо класти поверх старої покрівлі, яка виступить в ролі додаткового ізолюючого шару. Великий вибір кольорів і фактур дозволяє оформити дах стильно і оригінально.

Незаперечний плюс металочерепиці – це легкість листів, яка дозволяє заощадити кошти на доставці і монтажних роботах. Також немає необхідності купувати комплектуючі матеріали – вони йдуть разом з листами.

Гарний, надійний, економічно вигідний і довговічний покрівельний матеріал, який забезпечить дійсно надійний «дах над головою», виготовляє підприємство підприємства «ВІН ПРОФІЛЬ». Це відомий виробник металочерепиці та профнастилу.

«ВІН ПРОФІЛЬ» виробляє і постачає на український ринок покрівельні матеріали та комплектуючі, що відповідають міжнародним стандартам якості і задовольняють вимоги наших клієнтів і споживачів.

Для цього «ВІН ПРОФІЛЬ» оснащений новітнім обладнанням, яке забезпечує серійне виробництво металочерепиці та профнастилу різних профілів і призначень. Сучасні виробничі лінії, високі технології і кваліфікований персонал, є гарантом високої якості продукції, що випускається.

Замовити металочерепицю можна за тел. (0432) 57-95-02; моб (097) 915-61-27. Сайт ПП «ВІН ПРОФІЛЬ» vinprofil.in.ua.

Приватне підприємство “Елеватормлинмонтаж”

Адреса: м.Вінниця, вул. Сергія Зулінського, 44тел/факс (0432) 27-27-33, (097) 723-35-86

E-mail: emm.vin@ukr.net

Сторінка у Фейсбук: facebook.com/angar.in.ua

АНГАРИ

моб.(067) 430-56-69

моб.(097) 723 35 86