Вінницьке підприємство «ВІН ПРОФІЛЬ» виготовляє профнастил на американському обладнанні

Якісний та довговічний профнастил виготовляє підприємство «ВІН ПРОФІЛЬ». Для його виготовлення підприємство використовує «завод на колесах» – будівельну машину американського виробництва – «MIC-STU 2000» Тип UBM-120.

Автоматизована машина UBM-120 оснащена бортовим комп’ютером, призначена для виготовлення склепінних панелей з тонколистового металу товщиною від 0,7 до 1,1 мм. (прольот ангару від 3 до 21м.). Також на підприємстві є машина АВМ-240 призначена для виготовлення склепінних панелей з тонколистового металу товщиною від 0,8 до 1,5 мм.

З огляду на основну сферу застосування несучого профнастилу – будівництво, «ВІНПРОФІЛЬ» розробляє лист з високою гофрою, що забезпечує високу міцність. Для виготовлення листів використовується маловуглиродна сталь, що не піддається руйнуванню і відрізняється хорошою щільністю. Гарна марка стали в поєднанні з гофрированням і на виході отримуємо якісний будматеріал.

Профнастил має несучу здатність. Його можна з легкістю замінити бетонні блоки. Але на відміну від них профлист має набагато меншу вагу, що робить його більш зручним для користувачів.

Використовуючи напрацювання європейських і американських виробників, а також сучасне устаткування – підприємство «ВІНПРОФІЛЬ» досягло відмінних результатів і створити профільні листи, які з легкістю замінять бетонні плити при посиленні траншей або стін.

Підприємство виготовляє два різновиди профнастилу. Профнастил ПР-15 має легкі конструкції, які є дуже практичними і простими в експлуатації. Профлист ПР-15А застосовують в якості фасадних і внутрішніх покриттів. Профнастил розміщують широкими полицями вгору. Профлист ПР-15Б використовують для покрівлі скатних дахів. Розміщується широкими полицями вниз. Фасадний профнастил ПР-15А є найекономічнішим в своїй групі, так як має профіль з найбільшою монтажної і повною шириною.

Купуючи профнастил виробництва «ВІН ПРОФІЛЬ» клієнти отримують високу якість придбаного матеріалу, індивідуальний підхід до кожного замовника, привабливі ціни на профнастил. Фахівці підприємства допоможуть Вам швидко і якісно підібрати профнастил, а також всі добірні елементи необхідні для його монтажу.

Замовити профнастил можна за телефоном 0432 57-95-01; +38 096-624-13-14. E-mail: vinprofil@mail.ua.

Приватне підприємство “Елеватормлинмонтаж”

Адреса: м.Вінниця, вул. Сергія Зулінського, 44тел/факс (0432) 27-27-33, (097) 723-35-86

E-mail: emm.vin@ukr.net

Сторінка у Фейсбук: facebook.com/angar.in.ua

АНГАРИ

моб.(067) 430-56-69

моб.(097) 723 35 86