Підприємство «Елеватормлинмонтаж» придбало ще один «завод на колесах» для будівництва безкаркасних ангарів

Вінницьке підприємство «Елеватормлинмонтаж» працює в сфері сучасних будівельно-монтажних послуг. Це підприємство є одним з не багатьох в Україні, яке може запропонувати низку якісних і комплексних робіт. Підприємство одне з перших отримало: ліцензію на здійснення будівельної діяльності;  архітектурне та будівельне проектування;  технологічне проектування на об’єктах агропромислового комплексу;  конструювання несучих конструкцій;  зведення несучих та огороджуючих конструкцій будівель і споруд. Також «Елеватормлинмонтаж» має дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Підприємство займається виробництвом модульної металочерепиці, профнастилу для фасадів та покрівель, а також проектує, виробляє та монтує одні з найкращих в Україні, сучасні зерносховища. Ангари підприємства «Елеватормлинмонтаж» доступні за ціною і при цьому надійні та зручні. Сховища не мають швів, водонепроникні та герметичні. За необхідності підприємство утеплює сховища, шляхом нанесення безпечного матеріалу – целюлози.

Як повідомляла «Інформаційна Вінниччина», 1000 кв. м. ангару на підприємстві «Елеватормлинмонтаж» зводять за 7 діб. Ангари від «Елеватормлинмонтаж» замовляють аграрії з різних куточків України. Але чергу, щоб замовити ангар, потрібно займати за декілька місяців. Щоб ще швидше виготовляти ангари та не змушувати клієнтів чекати, керівництво «Елеватормлинмонтажу» закупило ще одну будівельну машину «MIC-STU 2000» Тип UBM-120.

-Автоматизована машина UBM-120 оснащена бортовим комп’ютером, призначена для виготовлення склепінних панелей з тонколистового металу товщиною від 0,7 до 1,1 мм. (прольот ангару від 3 до 21м.). Також на підприємстві є машина АВМ-240 призначена для виготовлення склепінних панелей з тонколистового металу товщиною від 0,8 до 1,5 мм. (прольот ангару  від 12 до 28м.). Спосіб формування панелей – холодна прокатка. Метал може використовуватися, як чорний, так і оцинкований, можливе використання пофарбованого металу, а також алюмінієвих сплавів,-  розповів головний інженер-конструктор Юрій Кавецький.

Фактично, – це «завод на колесах» для зведення ангарів. Просто на місці виготовляються металеві панелі і зводиться безкаркасний ангар. Ці конструкції можна використовувати у кліматичних умовах з температурою від -55 градусів за Цельсієм до +35.

Ангари не мають стін та інших несучих конструкцій, не передбачають застосування підвісних кранів та важкого підвісного обладнання. Будівля включає наступні основі конструкції: арочні елементи з гнутого профілю для покриття прольотом від 3 до 28 м, прямолінійні елементи з гнутого профілю для поперечних стін; розпашні, висувні ворота або відкатні і двері. У торцевих стінах можуть бути передбачені вікна для природного освітлення і додаткової вентиляції. Елементи покриття стін будівлі виготовляють з рулонної сталі товщиною від 0,7 до 1,5 мм з цинковим та лакофарбованим захисним покриттям.

Незаперечною перевагою безкаркасних аркових конструкцій є те, що вони можуть вважатися, як тимчасовими, так і капітальними спорудами, що дає можливість скоротити терміни узгодження.В залежності від призначення будівлі, безкаркасні арочні споруди можуть бути будь-яких конфігурацій, розмірів розрізу, висоти  і необмеженої довжини.

– Технологія будівництва безкаркасних арочних ангарів дозволяє в кілька разів знизити будівельні витрати замовнику, зробити будівельні роботи в найкоротші терміни, при цьому сам процес виробництва і монтажу арок, повністю відбувається на очах у замовника, – зауважив Ю.Кавецький.

Тож якщо потрібно: швидко побудувати приміщення, заощадити на будівництві 40-60%, обудувати герметичну і міцну будівлю, побудувати  там, де немає поблизу електрики і води, побудувати багатоцільову будівлю з різноманітною сферою призначення, як в холодному, так і в утепленому виконанні, зробити економний дах на вже існуючому об’єкті бескаркасні ангари для вас.

Замовити безкаркасний ангар від «Елеватормлинмонтаж» можна за адресою: м. Вінниця, вул. С.Зулінського, 44. Телефон: (0432) 27-27-33, (067) 430-56-69, (096) 930-47-08.  Е-mail: emm.vin@ukr.net.

Більше інформації на сайті www.angar.in.ua.

Приватне підприємство “Елеватормлинмонтаж”

Адреса: м.Вінниця, вул. Сергія Зулінського, 44тел/факс (0432) 27-27-33, (097) 723-35-86

E-mail: emm.vin@ukr.net

Сторінка у Фейсбук: facebook.com/angar.in.ua

АНГАРИ

моб.(067) 430-56-69

моб.(097) 723 35 86