Історія підприємства

У травні 1975 року в м.Вінниці було засновано підприємство «СПМК – 588», яке входило до складу «Укрелеватормлинмонтаж».

Основним напрямком діяльності компанії «СПМК – 588» було будівництво млинів на території України. За період своєї діяльності підприємство побудувало безліч об’єктів, серед яких: млин в Чернівецькій області (с.Неполоковци), млинові комбікормові комплекси в Івано-Франківській, Рівненській (с. Сарни), Хмельницькій (с. Дунаївці) та інших областях.

У квітні 2003 року на базі підприємства «СПМК – 588» було створено ПП «Елеватормлинмонтаж»

Нинішні дні

ПП «Елеватормлинмонтаж» – успішне підприємство, що працює в сфері сучасних будівельно-монтажних послуг і динамічно розвивається.

ПП «Елеватормлинмонтаж» є одним з не багатьох в Україні, яке може запропонувати цілий ряд якісних і комплексних робіт. Підприємство одне з перших отримало: ліцензію на здійснення будівельної діяльності; архітектурне та будівельне проектування; технологічне проектування по об’єктах агропромислового комплексу; конструювання несучих конструкцій по класах і умовах будівництва; зведення несучих та огороджуючих конструкцій будівель і споруд (серія АБ № 207721);
дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки (№ 54.05.05-45.25.4).

На сьогоднішній день, основними напрямками діяльності ПП «Елеватормлинмонтаж» є:

– Проектування і монтаж безкаркасних споруд
– Виробництво металочерепиці модульної
– Виготовлення профнастилу для фасаду та покрівлі
– Проектування, виготовлення, монтаж і обслуговування сучасних зерносховищ

За період діяльності ПП «Елеватормлинмонтаж» було виконано величезну кількість об’єктів, які, власне, і є головним доказом високої якості, надійності і технологічності наданих нами послуг.